Aktuality

Drbna obsadila další město. Svou redakci má také Praha

Vydavatelství TRIMA NEWS s.r.o. rozšířilo projekt Drbna do dalšího města. Od začátku prosince najdou aktuální zpravodajství obyvatelé hlavního města na portále Pražská Drbna. Jde už o osmý krajský web zpravodajského projektu.

Regionální weby Drbna prošly významným redesignem

Vydavatelství regionálních zpráv Drbna uvedlo novou podobou webu a přešla na responzivní design. Od vzniku projektu v roce 2011 jde celkově o čtvrtý redesign. Tentokrát se jedná o největší zásah v porovnání s předchozími změnami webu.

Regionální zpravodajské weby Drbna.cz zvýší na podzim počet krajských měst, ve kterých působí.

Zpravodajské weby skupiny Trima News, které vycházejí pod značkou Drbna, zvýšily souhrnnou návštěvnost a rozšiřují se do dalšího krajského města. Na podzim vstoupí i do Karlových Varů.

Vydavatel Drbny: V regionech chceme být jednička

Absolvent magisterského studia na Ekonomické fakultě JU Libor Matoušek je spolumajitelem a vydavatelem Drbny, úspěšného regionálního on-line média, které se z Českých Budějovic postupně šíří do dalších měst. Devět let také stál za úspěšnou celorepublikovou soutěží Maturantka roku. Jeho vášní je sport, dlouhé roky hrál fotbal za Dynamo České Budějovice, vyzkoušel si i nizozemskou třetí ligu.

Drbna zaujala také na akademické půdě

Síť regionálních zpravodajských serverů Drbna vydavatelství TRIMA NEWS zaujala také studenty žurnalistky, kteří se tomuto tématu věnovali také ve svých bakalářských pracích.

Drbna opakovaně nad dvěma miliony návštěv za měsíc

Skupina webů regionálního zpravodajství Drbna spadající pod vydavatelství TRIMA NEWS v dubnu i květnu překonala hranici dvou miliónů návštěv dle měřidla Google Analytics. Zpravodajskému projektu neroste pouze návštěvnost, ale také další ukazatele.

Provozovatel regionálních webů Drbna plánuje spuštění dalších nových mutací.

Regionální zpravodajské weby sdružené pod značkou Drbna se v letošním roce dál rozšíří. „V letošním roce bychom rádi spustili další dva weby na západě Čech v dubnu a poté i v Moravskoslezském kraji..."

Drbna.cz vstupuje do Královéhradeckého kraje

Síť regionálních zpravodajských serverů Drbna vydavatelství Trima News se rozšiřuje do dalšího regionu. Na trh vstupuje Hradecká Drbna, která přináší zpravodajství z královéhradeckého regionu. Šéfredaktorem je Tomáš Vodička.

Partnerem v provozovateli webů Drbna se stal Petr Jiřička

Ve vedení vydavatelství Trima News doplnil Libora Matouška ml. nový jednatel Petr Jiřička. Stal se zároveň jedním z vlastníků společnosti, ve které získal 30% podíl. Většinovým vlastníkem je Libor Matoušek ml. (60 %). Do společnosti, která provozuje internetová weby Drbna, přichází i s cílem podpořit rozšíření webů do dalších měst. 

Více zde

Česká Drbna mění po šesti letech vizuální identitu

Vydavatelství Česká Drbna téměř po šesti letech mění svou vizuální identitu. Skupina šesti regionálních zpravodajských serverů se pro tento krok rozhodla z důvodu posílení jednotného mediálního obrazu. Nové logo vydavatelství je vyjádřené jako komiksová bublina ve tvaru písmena D.

„Jsme nezávislou regionální online zpravodajskou jedničkou v České republice.“

© Copyright 2019 TRIMA NEWS, s. r. o.